Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Galeria

Szkoła Letnia Gestalt 2011

Email Drukuj PDF

Już tradycją stało się doskonalenie umiejętności terapeutycznych podczas Szkoły Letniej Gestalt. Tym razem szkolenie miało miejsce w Lanckoronie, pod koniec sierpnia. Przez tydzień uczestnicy pogłębiali wiedzę z zakresu terapii Gestalt oraz praktykę zawodu.
W przyjaznej atmosferze XIX-wiecznej willi, w pięknym otoczeniu starego miasteczka i pobliskich malowniczych wzgórz odbywały się zajęcia prowadzone przez nauczycieli Instytutu. Oprócz intensywnych zajęć i pracy był też czas na zacieśnienie znajomości i wspólne biesiadowanie, co można zobaczyć na zdjęciach Krystyny Ablewicz. Zapraszamy do oglądania.

 

Warsztat hiperwizyjny

Email Drukuj PDF

 

 

Szkoła superwizorów

Email Drukuj PDF

Od lutego 2009 trwa pierwsza w Polsce Szkoła Superwizorów Gestalt w dziedzinie psychoterapii. Czwarty warsztat tematyczny prowadził prof. Bogdan de Barbaro - psychoterapeuta, superwizor, wybitny znawca terapii rodzin. Poznawanie podejścia w psychoterapii i superwizji opartego o konstrukcjonizm społeczny stało się interesującym forum dla zaistnienia różnic, podobieństw i nowych idei. Zdjęcia obrazują zakończenie spotkania.

 

Warsztat z Gaie Houston

Email Drukuj PDF

W Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt gościliśmy Gaie Houston (Gestalt Centre, London). Gaie jest brytyjską psychoterapeutką, superwizorką i autorką wielu publikacji z zakresu psychoterapii Gestalt. W Polsce ukazała się jej książka pt.: „Gestalt. Terapia krótkoterminowa” w której autorka prezentuje swoje doświadczenia terapeutyczne w pracy z klientami w ciągu 6-10 sesji. Tematem warsztatu była terapia krótkoterminowa. Strona internetowa Gaie Houston: http://www.gaiehouston.co.uk

 

 Czerwiec 2020 Lipiec 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Będzie

There are no upcoming events currently scheduled.
Pełny kalendarz